Bu sezon çok moda! İşte en tarz bandana bağlama şekilleriBu sezona damga vuran bandanalar, hoş ve zarif görüntüleri ile birçok kişinin günlük hayatta severek kullandığı aksesuarlardan biri. Peki bandana nasıl takılır? İşte en tarz bandana bağlama şekilleri.


Bu sezon çok moda! İşte en tarz bandana bağlama şekilleri

Geçmişten günümüze popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen bandanalar, hoş ve zarif görüntüleri ile pek çok kişinin günlük hayatta severek kullandığı aksesuarlar arasında yer alıyor.

Bu sezon da oldukça moda olan bandanaları siz de pek çok farklı teknikle bağlayabilirsiniz. Kendi stilinize uygun bağlama şekilleriyle tarzınızı havalı hale getirebilir ve daha iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Kıyafetlerinizle uyumlu bir bandana takarak daha havalı ve tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayrıca bandana kullanımı sahil ve festivallerde sıcaktan mahvolmuş saçlarınızı kamufle etmek için de çok iyi bir yöntem! İşte sizler için derlediğimiz en tarz bandana bağlama şekilleri…

TOPUZLA BANDANANIN AHENGİ: AFRİKA TARZI

Bandana bağlamakta zorlananlardansanız Afrika tarzı olarak adlandırılan bu yöntem tam size göre!

Öncelikle bandanayı başınıza bağlamadan önce saçlarınızı topuz yapın. Saçlarınızı yukarıdan dolgun bir şekilde topladıktan sonra bandanayı topuzunuzdan başlayarak saçınıza dolayın.

Büyük bandanalar ile yapılan bu bağlama şekli, klasik topuz sayesinde basit ve şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak!

Bu sezon çok moda! İşte en tarz bandana bağlama şekilleri #1

EN KLASİK BAĞLAMA ŞEKLİ: GENİŞ BANT

Günlük hayatta kadınların en çok tercih ettiği geniş bant, pratik olmasının yanı sıra zarif görüntüyle de dikkatleri üzerinize çekmeyi sağlayacak!

Eşarp ya da fularla da yapılabilen bu bağlama şeklinde, bandanayı geniş bir bant haline getirin. Ardından ister kulaklarınızın üzerinden ister kulaklarınızı da alacak şekilde boynunuzun hizasında çapraz olarak saçınıza bağlayın.

Bu bağlama yönteminde tercih edeceğiniz renkli veya düz renkli bandanalar ile farklı ve alımlı bir görüntü yakalayabileceğiniz gibi kıyafetlerinizin havası da anında değişecek!

Bu sezon çok moda! İşte en tarz bandana bağlama şekilleri #2

SAÇLARA TATLI BİR DOKUNUŞ: FİYONKLU BAĞLAMA

Saçlarınız açık ya da toplu fark etmez. Bu bağlama şekliyle sevimli ve hoş bir görünüm elde edeceksiniz!

Öncelikle saçınızı nasıl bağlamak istiyorsanız o şekle getirin. Ardından bandanayı kulaklarınızdan geçirerek alnınızın ortasında birleştirin. İki ucu öne ya da yana gelecek şekilde doladığınız bandananın uçlarından fiyonk yapın.

İşte bu kadar kolay!

Bu sezon çok moda! İşte en tarz bandana bağlama şekilleri #3

SAÇ İLE İÇ İÇE: ÖRGÜLÜ SAÇA BANDANA

Örgülü saç ile kullanılan bandana, sizi çok daha zarif göstereceği gibi birçok kıyafetle de rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir tarz elde etmenizi sağlayacak!

Öncelikle saçınızı hangi modelde öreceğinize karar verin. Ardından başınıza geçirdiğiniz bandananın uçlarını, saçlarınıza dahil ederek örmeye başlayın.

Dilerseniz bandananızı başınızın üzerinden geçirmeden, yalnızca örgüye dahil ederek de değerlendirebilirsiniz.

Bu sezon çok moda! İşte en tarz bandana bağlama şekilleri #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir