Opel modellerinde ekim kampanyalarıOpel, binek ve ticari araç modellerinde ekim ayına özel ödeme seçenekleri ve satın alma teklifleri sunuyor. İşte güncel Opel otomobil fırsatları…


Opel modellerinde ekim kampanyaları

Opel, binek ve ticari araç modellerinde ekim ayına özel ödeme ve satın alma seçenekleri sunuyor.

Buna göre, markanın yeni tasarım diline ve gelişmiş kullanım özelliklerine sahip yeni Crossland’e 239 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

OPEL MOKKA

Opel’in hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle öne çıkan en yeni modeli Mokka, 369 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Ayrıca Opel, yeni Mokka modelinde seçili meslek grubu çalışanlarına (sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve birinci derece yakınlarına) özel olarak, belli donanımlarında 9 bin 500 TL ek indirim fırsatı sunuyor.

opel mokka

GRANDLAND X

Opel’in SUV segmentindeki bir diğer güçlü modeli Opel Grandland X ise 379 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

OPEL CORSA VE INSIGNIA

Bununla birlikte, Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa, 189 bin 900 TL’den ve prestijli tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Insignia ise 490 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Opel Insignia modelinde ise 75 bin TL için 12 ay vade ve sıfır faiz imkanı sağlanıyor.

insignia

OPEL COMBO LIFE

Opel, ticari araç ürün ailesinde de ekim ayına özel faiz oranları ve uygun satın alma seçenekleri sunuyor. Bu kapsamda, Opel Combo Life’ın manuel vitesli Edition donanımına 75 bin TL için 12 ay vade ve sıfır faiz imkanıyla sahip olunabiliyor.

Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life, 217 bin 400 TL’den başlayan fiyatla satışa sunuluyor.

COMBO CARGO

Sağlamlığı, çok yönlü kasası ve yüksek kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’da ise 75 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanı sunuluyor. Combo Cargo’ya 176 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

combo cargo

VIVARA CARGO

Opel’in ekim ayına özel fırsatları Zafira Life ve Vivaro Cargo için de geçerli. Buna göre, yüksek verimliliği ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro Cargo, 75 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor. Vivaro Cargo, ekim ayı boyunca 224 bin 900 TL’den başlayan fiyatıyla dikkati çekiyor.

ZAFIRA LIFE

Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life da 75 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanıyla tercih edilebiliyor. Yeni Zafira Life, 351 bin 900 TL’den başlayan fiyatıyla hem KOBİ’leri hem de geniş aileleri hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir